Het team

Perfect View is uw partner op het gebied van ranke stalen ramen en deuren.

Dankzij jarenlange ervaring en korte communicatielijnen kunnen wij in heel Nederland en België een betrouwbaar totaalpakket leveren.

Ons verhaal

Perfect View is ontstaan op 1 januari 2014 en bestaat momenteel uit acht personen. Het bedrijf komt voort uit een samenwerking van de bedrijven Koon en MHB. Koon verzorgt de montage en MHB produceert de ramen en puien. MHB is een gerenommeerd bedrijf op het gebied van productie van de slankste ramen, deuren en gevels. Samen vormen wij een hecht collectief door onze langdurige samenwerking. Wij blijven onze krachten bundelen zodat wij de klanten optimaal kunnen bieden wat zij voor ogen hebben.

De stalen daklichten, trappen, balustrades en aanverwante artikelen worden geproduceerd door Perfect Steel, onderdeel van Perfect View.

Het team

Maak kennis met het team van Perfect View

Max van Onna

Directie & Sales
Tel: +31 6 50 29 39 04
Mail: max@pv-windows.nl
Scan mij:

Mart van Onna

Directie
Mail: mart@pv-windows.nl
Scan mij:

Martijn Wiggelman

Projectleider
Mail: martijn@pv-windows.nl
Scan mij:

Koen Neijenhuis

Sales
Mail: koen@pv-windows.nl
Tel: +31 6 17 01 24 25
Scan mij:

Clint van Onna

Werkvoorbereider, Inkoop & Service
Mail: clint@pv-windows.nl
Scan mij:

Jeroen Janssen

Projectleider
Mail: jeroen@pv-windows.nl
Scan mij:

Pim Derksen

Calculatie & Sales
Tel: +31 6 57 83 69 84
Mail: pim@pv-windows.nl
Scan mij:

Edwin Melgers

Projectleider
Mail: edwin@pv-windows.nl
Scan mij:

Productie

Perfect Steel is ontstaan op 1 januari 2016. Tot op heden zijn tal van projecten de revue gepasseerd. Daarbij hebben wij ruime ervaring opgedaan en is onze kennis enorm gegroeid. Wij onderscheiden ons door alleen maatwerk te maken. Geen standaard product dus, maar alles voor iedere klant op maat gemaakt. Niet alleen voor nieuwbouw, maar ook voor renovaties en verbouwingen.

Perfect Steel is een allround professional op het gebied van las- en constructiewerken van staal. Wij zijn ijzersterk in het vervaardigen van stalen daklichten, trappen, balustrades en natuurlijk het uitwerken van nieuwe ideeën. Wij leveren divers maatwerk, waarin onze passie voor metaal, vakkundigheid en diversiteit keer op keer naar voren komt.

Partners

Offerte aanvraag

Bent u na het bekijken van onze website op zoek naar een van onze producten? Vraag dan hieronder geheel vrijblijvend een offerte aan. Wij nemen z.s.m. contact met u op.

* verplichte velden

Aanmelden voor onze nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van al onze ontwikkelingen!

TOP